Varauskalenteri

Varauskalenteri

Varauskalenteri Ratsukko

Maanantai 10.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B17 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA17 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 11.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
15:00KaksariPerustaso12 / 2
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet17 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A15 / 7
20:00AikuisetheB15 / 7

Keskiviikko 12.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 13.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso17 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 14.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB15 / 7
19:00AikuisetPerustaso14 / 7

Lauantai 15.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet11 / 7

Maanantai 17.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA17 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 18.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet15 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 19.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA14 / 7

Torstai 20.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA13 / 4

Perjantai 21.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB15 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 22.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet11 / 7

Maanantai 24.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet18 / 7
19:00AikuisetheA17 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 25.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet15 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A14 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 26.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B18 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 27.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 28.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB15 / 7
19:00AikuisetPerustaso13 / 7

Lauantai 29.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet12 / 7

Maanantai 31.08.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA17 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 01.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet15 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 02.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B18 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 03.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 04.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso13 / 7

Lauantai 05.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 07.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA17 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 08.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet15 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A14 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 09.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 10.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 11.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso13 / 7

Lauantai 12.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 14.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA17 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 15.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet15 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A14 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 16.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 17.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 18.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso13 / 7

Lauantai 19.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 21.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 22.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet15 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB17 / 7

Keskiviikko 23.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 24.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 25.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso13 / 7

Lauantai 26.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 28.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 29.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet15 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A14 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 30.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 01.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 02.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso13 / 7

Lauantai 03.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 05.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 06.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet15 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 07.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 08.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 09.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 10.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 12.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 13.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet13 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 14.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 15.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 16.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 17.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 19.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 20.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet13 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 21.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 22.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 23.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 24.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC16 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 26.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 27.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet14 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 28.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 29.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 30.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 31.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC16 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 02.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 03.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet14 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 04.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 05.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 06.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 07.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC16 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 09.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 10.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet14 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 11.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 12.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 13.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 14.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC16 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 16.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 17.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet14 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 18.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 19.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 20.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 21.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso16 / 7
12:00LapsetheC16 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 23.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 24.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet14 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 25.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 26.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 27.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 28.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso16 / 7
12:00LapsetheC16 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 30.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 01.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet14 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 02.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 03.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 04.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 05.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso16 / 7
12:00LapsetheC16 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 07.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 08.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet14 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 09.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 10.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 11.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 12.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso16 / 7
12:00LapsetheC16 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 14.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B14 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 15.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet11 / 7
17:00NuoretheC11 / 7
18:00NuoretheB-A16 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 16.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B16 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA13 / 7

Torstai 17.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso14 / 7
17:00NuoretheC15 / 7
18:00NuoretJatko213 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 18.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00AikuisetheB14 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 19.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Nuoret / aikuisetheC-B11 / 7
11:00LapsetJatkotaso15 / 7
12:00LapsetheC16 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko11 / 7
14:00Lapset
Talluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7
LaKu Stall: Käyttöohje

Käyttöohje

Käytössämme on Ratsukko-varauskalenteri, jonka kautta saat varattua ja hallittua tuntejasi helposti ja nopeasti, missä ja milloin vain..

Lue lisää