Varauskalenteri

Varauskalenteri

Varauskalenteri Ratsukko

Tiistai 22.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 23.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00AlkeistuntiAlkeet17 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB16 / 7
18:00YksityistuntiPerustaso0.51 / 1
18:00Nuoret / aikuisetheC-B16 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 24.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko217 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 25.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan14 / 4
13:00Kouluvalmennus
PAKEN VALMENNUKSET Hinnat 3hlö 35€, kaksari 45€, yksäri 55€. Lisätieto kohtaan hevos ja aika toive.
Taso ratsastajan mukaan10 / 12
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B17 / 7
18:00AikuisetheB17 / 7
19:00AikuisetPerustaso17 / 7

Lauantai 26.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B13 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko17 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet17 / 7
15:00Alkeiskurssi, lapsetPerustaso14 / 7
16:00Kouluvalmennus
PAKEN VALMENNUS Hinnat 3hlö 35€, kaksari 45€, yksäri 55€. Lisätieto kohtaan hevos ja aika toive.
Taso ratsastajan mukaan13 / 12

Sunnuntai 27.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00Kouluvalmennus
PAKEN VALMENNUKSET Hinnat 3hlö 35€, kaksari 45€, yksäri 55€. Lisätieto kohtaan hevos ja aika toive.
Perustaso10 / 12

Maanantai 28.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso11 / 3
17:00NuoretheC-B17 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 29.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet17 / 7
17:00NuoretheC17 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A17 / 7
20:00AikuisetheB17 / 7

Keskiviikko 30.09.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00AlkeistuntiAlkeet14 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B16 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 01.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC17 / 7
18:00NuoretJatko217 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso17 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 02.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB18 / 7
19:00AikuisetPerustaso17 / 7

Lauantai 03.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B12 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko17 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet14 / 7

Maanantai 05.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso11 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA16 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 06.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet17 / 7
17:00NuoretheC17 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A18 / 7
20:00AikuisetheB17 / 7

Keskiviikko 07.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00AlkeistuntiAlkeet11 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA14 / 7

Torstai 08.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso18 / 7
17:00NuoretheC17 / 7
18:00NuoretJatko216 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 09.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB18 / 7
19:00AikuisetPerustaso14 / 7

Lauantai 10.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko14 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet12 / 7

Maanantai 12.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso11 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 13.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet17 / 7
17:00NuoretheC17 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A15 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 14.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B15 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 15.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC17 / 7
18:00NuoretJatko216 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 16.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB17 / 7
19:00AikuisetPerustaso15 / 7

Lauantai 17.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko13 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet17 / 7

Maanantai 19.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso11 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 20.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A16 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 21.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 22.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC17 / 7
18:00NuoretJatko216 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 23.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB17 / 7
19:00AikuisetPerustaso13 / 7

Lauantai 24.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet11 / 7

Maanantai 26.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso11 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 27.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A16 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 28.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 29.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretJatko216 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 30.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB16 / 7
19:00AikuisetPerustaso14 / 7

Lauantai 31.10.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko13 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet12 / 7

Maanantai 02.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso10 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 03.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A15 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 04.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso16 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 05.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC15 / 7
18:00NuoretJatko216 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 06.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB16 / 7
19:00AikuisetPerustaso13 / 7

Lauantai 07.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 09.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso10 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 10.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet16 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A14 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 11.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 12.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC15 / 7
18:00NuoretJatko215 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 13.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB16 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 14.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko13 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet12 / 7

Maanantai 16.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso10 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 17.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A14 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 18.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB15 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 19.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC15 / 7
18:00NuoretJatko215 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 20.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB15 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 21.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso17 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 23.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso10 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 24.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet16 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A14 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 25.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 26.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC15 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 27.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB15 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 28.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso16 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 30.11.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso10 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 01.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet17 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 02.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 03.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC15 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 04.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB15 / 7
19:00AikuisetPerustaso12 / 7

Lauantai 05.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso16 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet12 / 7

Maanantai 07.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
09:00Yleistunti
Testitunti,ei varauksia tähän.
Perustaso10 / 3
17:00NuoretheC-B16 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 08.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet16 / 7
17:00NuoretheC16 / 7
18:00NuoretheB-A17 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 09.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B17 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA15 / 7

Torstai 10.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso17 / 7
17:00NuoretheC15 / 7
18:00NuoretJatko214 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso16 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 11.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan13 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB15 / 7
19:00AikuisetPerustaso11 / 7

Lauantai 12.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso16 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko12 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7

Maanantai 14.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
17:00NuoretheC-B14 / 7
18:00Este / koulutunti
Vuoroviikoin este ja koulutunti
Kokeneet17 / 7
19:00AikuisetheA15 / 7
20:00Estetunti
Kisatiimiläisten estetunti
Kokeneet14 / 4

Tiistai 15.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00Alkeiskurssi, lapset
UUSI ALKEISRYHMÄ
Alkeet15 / 7
17:00NuoretheC13 / 7
18:00NuoretheB-A16 / 7
19:00AikuisetheB-A13 / 7
20:00AikuisetheB16 / 7

Keskiviikko 16.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso15 / 7
17:00Nuoret
Estepainotteinen ryhmä: koulu, puomi, este
heB17 / 7
18:00Nuoret / aikuisetheC-B16 / 7
19:00AikuisetheB14 / 7
20:00AikuisetheA14 / 7

Torstai 17.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
16:00LapsetJatkotaso14 / 7
17:00NuoretheC14 / 7
18:00NuoretJatko212 / 7
19:00Este / koulutuntiPerustaso15 / 7
20:00Pienryhmä
KOULURATSASTUS
heA14 / 4

Perjantai 18.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
12:00PienryhmäTaso ratsastajan mukaan10 / 4
16:00LapsetheC17 / 7
17:00NuoretheC-B15 / 7
18:00AikuisetheB15 / 7
19:00AikuisetPerustaso11 / 7

Lauantai 19.12.

AikaTuntiTasoKestoVaraukset
10:00YleistuntiheC-B10 / 7
11:00LapsetJatkotaso15 / 7
12:00LapsetheC17 / 7
13:00Lapset
ei taluttajia
Alkeisjatko11 / 7
14:00Lapset
Taluttaja tarvittaessa
Alkeet10 / 7
LaKu Stall: Käyttöohje

Käyttöohje

Käytössämme on Ratsukko-varauskalenteri, jonka kautta saat varattua ja hallittua tuntejasi helposti ja nopeasti, missä ja milloin vain..

Lue lisää